Elektrik piyasasına entegre çözümler sağlamak için yenilik ve teknolojinin geliştirilmesi için çalışıyoruz.

ENERJİ VERİMLİLİĞİ İÇİN...

Circutor

Profosyonel Kadrosuyla; 2007 yılından bu zamana kadar satış grubu bünyesinde bulunan mühendis ve teknik elemanlar ile anahtar teslimi enerji taahhüt işleri, elektrik enerjisi, enerji kalitesi, otopark sistemleri konularında hizmetler sunmaktadır. Satış ve servis ağı ile Türkiye’nin Akdeniz ve Güneydoğu bölgesinde Enerji kalite bayiliği, Türkiye ve Ortadoğu da Elektrik Enerji Taahhüt faaliyetlerini sürdürmektedir. Kurumsal standartlarda hizmet veren teknik destek ekibi, üretici firma desteği, güncel personel eğitimleriyle 7/24 kalite çözümleri sunmaktadır Ayrıca sahada bakım, onarım, telefon desteğiyle çözüm ve danışmanlık hizmetlerini sunan ECT Ankara Ltd.Şti., kurumsal kimliğini taşıyan müşteri odaklı yapısıyla ve teknik destek ekibiyle, sektöründe ayrı ve özel bir konuma sahiptir.

Circutor kapsamında Güney Marmara ve Ege bölgelerini kapsayan illerde satış, proje servis konularında hizmet veren bir teknoloji firmasıdır. 2007 yılından bu yana satış grubu bünyesinde bulunan mühendis ve teknik elemanlar ile Enerji izleme ve Scada sistemleri ,Kaçak akım izleme sistemleri, AG-OG kompanzasyon ve Harmonik filtre sistemleri, Elektrikli Araç Şarj Sistemleri, otopark yönlendirme sistemleri konularında ürün ve hizmetler sunulmaktadır.

Bölgemizde kendi alanında etkin çözümler sunan, değer yaratan ve pazarı yönlendiren lider bir teknoloji firması olmaya devam etmek.

Çalıştığımız işletme ve firmalara elektrik enerjisi alanında yüksek kalite ürün, hizmet ve proje çözümleri sunuyoruz. Enerji verimliliği alanında yaptığımız çalışmalarla müşterilerimizin enerji maliyetlerini düşürerek, hem firmalara hemde ülke ekonomisine katkı sağlanmasına yardımcı oluyoruz.

Enerji Analizörleri

Harmonik Filtre Panoları

Kaçak Akım Röleleri

Enerji İzleme & Scada

Circutor

Kuruluşun Değerleri

Yenilikçilik: Edinilen tüm bilgiler, güvenilir, sağlam, kullanımı kolay ve en önemlisi yenilikçi olan ürünlerimize yansır.

Kendi teknolojisi: CIRCUTOR, en gelişmiş teknolojileri içeren, pazar talebini karşılamak için yeni ürünler tasarlayan 60’tan fazla mühendisten oluşan bir Ar-Ge ekibine sahiptir.

Yeni ürünler: 
CIRCUTOR, en son teknolojik gelişmeleri takip etmenin ve bu ilerlemeleri ürünlerine dahil etmenin bir yolu olarak yeniliğe kendini adamıştır.

Uzman çalışanlar

Uzman çalışanlar

Müşterilerle İşbirliği

Müşterilerle İşbirliği

Takım halinde çalışma

Takım halinde çalışma

Dürüstlük ve şeffaflık

Dürüstlük ve şeffaflık

Teknolojiye Yatırım

Teknolojiye Yatırım

Geleceği yaratmak

Geleceği yaratmak

Cırcutor

Elektirik enerjisinin verimli kullanılmasını sağlayarak doğal kaynakların sürdürülebilir bir seviyede kullanılmasına yardımcı oluyoruz.

İletişim Formu

Her Türlü Soru Görüş ve Eleştrileriniz için Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurup Bize Ulaşın!