Elektrik piyasasına entegre çözümler sağlamak için yenilik ve teknolojinin geliştirilmesi için çalışıyoruz.

ENERJİ VERİMLİLİĞİ İÇİN...

Circutor-ECT Organizasyonu

Circutor-ECT organizasyonu kapsamında güney marmara-ege bölgelerini kapsayan illerde satış,proje servis konularında hizmet veren bir teknoloji firmasıdır.2007 yılından bu yana satış grubu bünyesinde bulunan mühendis ve teknik elemanlar ile Enerji izleme ve Scada sistemleri ,Kaçak akım izleme sistemleri,AG-OG kompanzasyon ve Harmonik filtre sistemleri,Elektrikli Araç Şarj Sistemleri, otopark yönlendirme sistemleri konularında ürün ve hizmetler sunulmaktadır.

Bölgemizde kendi alanında etkin çözümler sunan, değer yaratan ve pazarı yönlendiren lider bir teknoloji firması olmaya devam etmek.

Çalıştığımız işletme ve firmalara elektrik enerjisi alanında yüksek kalite ürün, hizmet ve proje çözümleri sunuyoruz. Enerji verimliliği alanında yaptığımız çalışmalarla müşterilerimizin enerji maliyetlerini düşürerek, hem firmalara hemde ülke ekonomisine katkı sağlanmasına yardımcı oluyoruz.

Enerji Analizörleri

Harmonik Filtre Panoları

Kaçak Akım Röleleri

Enerji İzleme & Scada

Güç Kondansatörleri

Circutor-ECT Organizasyonu

Kuruluşun Değerleri

Yenilikçilik: Edinilen tüm bilgiler, güvenilir, sağlam, kullanımı kolay ve en önemlisi yenilikçi olan ürünlerimize yansır.

Kendi teknolojisi: CIRCUTOR, en gelişmiş teknolojileri içeren, pazar talebini karşılamak için yeni ürünler tasarlayan 60’tan fazla mühendisten oluşan bir Ar-Ge ekibine sahiptir.

Yeni ürünler: 
CIRCUTOR, en son teknolojik gelişmeleri takip etmenin ve bu ilerlemeleri ürünlerine dahil etmenin bir yolu olarak yeniliğe kendini adamıştır.

Uzman çalışanlar

Uzman çalışanlar

Müşterilere yakınlık ve sağlayıcıyla işbirliği

Müşterilere yakınlık ve sağlayıcıyla işbirliği

Takım halinde çalışma

Takım halinde çalışma

Dürüstlük ve şeffaflık

Dürüstlük ve şeffaflık

Kârın inovasyona ve teknolojiye yeniden yatırılması

Kârın inovasyona ve teknolojiye yeniden yatırılması

Geleceği yaratmak

Geleceği yaratmak

Cırcutor-ECT Organizasyonu

Elektirik enerjisinin verimli kullanılmasını sağlayarak doğal kaynakların sürdürülebilir bir seviyede kullanılmasına yardımcı oluyoruz.

İletişim Formu

Her Türlü Soru Görüş ve Eleştrileriniz için Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurup Bize Ulaşın!